Geslaagden

Van harte gefeliciteerd!

Mavo

Salo van Ast, Milas van Baarle, Noa van Beilen, Kara Boesjes, Nikki Bogdan, Anne Bremer, Tim Broer, Mila de Caluwe, Milan Driesprong, Annemijn Dubbeldam, Esmee van Egmond, Charm Geluk, Jessica Gottschall, Matthijs de Groot, Kim Heijkoop, Victoria van den Heuvel, Larissa Janssen, Lars Jansson, Jozef Khashan, Renzo Kieneker, Dennis Klijberg, Judith Koese, Alicia de Lange, Julia de Lange, Femke van der Maat, Chemène van der Mast, Marc van den Nieuwendijk, Sem Piekar, Iris van der Ploeg, Tyra Rotman, Chiara Rovers, Marith Schreuder, Luuk Sluimer, Candice Spencer, Jasmijn Stok, Rowena van de Vate, Sacha Verheij, Jochem Veth, Yannick Voogd, Tex Vossems, Juliën de Waard, Michael Wijshake, Yasmine Zeamari +2 leerlingen

 

Havo 

Melvin van Aalst, Layla Azgui, Thomas Blokdijk, Steven den Boer, Rodger Borst, Thomas Bosma, Yolien Briggeman, Nevil Brökling, Jane de Bruin, Wendy Chen, Valencio Croes, Bas Dekkers, Esmee Dingemans, Sem van Dinteren, Niels van Driel, Roxanna Dubbeling, Thijs Duyvesteijn, Jacco van Eekelen, Xander van Eijsden, Ryan van Es, Celeste van Es, Daan van Geest, Jens van Geest, Christel Giebel, Brenna Godor, Daphne Griepink, Anna Grizell, Jeroen Groenendijk, Daan Hartog, Anouk Hartog, Joyce van der Heijden, Mirthe van Huizen, Yanick Jansen, Daniël de Jonge, Amanda Jongkoen, Anastasia Kievit, Jade Kleijwegt, Hidde Koedoot, Damia Kon, Marit van Koolwijk, Sienna Koorneef, Leeloo Kuijpers, Kim Kwekel, Joëlle de Lange, Megan de Leeuw, Amelie de Mulder, Julia de Mulder, Anne Marit Mulder, Stijn Nodelijk, Isa Noordegraaf, Lisa Di Noto Marrella, Vera Ouwendijk, Kjell Ouwendijk, Shannen Penninkhoff, Tim van der Ploeg, Ivar van der Pol, Nikki Poldervaart, Luc van Ravens, Elsa Reijtenbagh, Jessica Rohleder, Lianna Ruisch, Annelotte Salomonsz, Tiara van Schelven, Antoinette Schouten, Melinda Schuitemaker, Daan Schurink, Emy van der Sluis, Lise Snel, Esmée Sprangers, Naomi van Steensel, Claudia van der Storm, Mandy Stuurop, Nadia Topcic, Ilse Troost, Niels Verheuvel, Emma Vissers, Kim de Vriend +7 leerlingen

 

Havo tweetalig onderwijs        

Chantal van den Berg, Eliza Burggraaf, Roel Deur, Kiki Eshuis, Shathanah Gnanakumaran, Laura Jooren, Jette Koehoorn, Quintijn Köppen, Mitchell Peek, Lucas de Ruijter, Julio van Schooten, Julia Snijders, Ruben Stavleu, Jordy Verdoorn, Kim de Vries, Björn Vroombout, Dylan Zilver

 

Atheneum   

Suze Benschop, Daan Bergwerff, Tijn Bevaart, Lucas de Blanken, Nika Bolier, Iza Booda, Seray Büyükkul, Thijs van Dam, Jort van Erkel, Wouter Geradts, Rosa Grootveld, Jelle den Hoedt, Indy Klijn,  Izabella Klok, Colin de Leeuw, Jesse Lodder, Twan de Niet, Suus van Noordennen, Gioia van der Perk, Tristan Ras, Kyara van Ringelesteijn, Merlijn Roos, Olivia van der Sanden, Twan Schouten, Samuel Slotboom, Joep Speelpenning, Jewel Tauladan, Mido Tukker, Stan van Velzen, Iefke Verdoorn, Lianne Weeda, Paul van Westerlaak, Annelies Westerman, Charlotta Wind, Inan Yok, Quinten Zoetemeijer

         

Gymnasium

Ilyas Alamyar, Deene van den Beedijk, Koen van Galen, Joeyan Jiang, Alaya Retel Helmrich, Cian Stuart

 

Atheneum tweetalig onderwijs

Naomi van den Berg, Blijke Bleeksma, Teun van Bommel, Isabeau Brussaard, Zacharia Buijze, Maaike van Dam, Julian Fransen, Luna van Gemerden, Douwe Goslinga, Sem ’t Hart, Morven Kluin, Ruben Moerkerk, Zeena Mohamed, Bloeme Neuteboom, Kevin van Otterloo, Mika Overheid, Vera Prooi, Emiel Regeer, Julia Schmalz, Rozemarijn Stroo, Tatum Tournier, Jolie Veldkamp, Zoey Vliege, Joost Vrij, Iza van Zoeren

 

Gymnasium tweetalig onderwijs

Sophia Bevers, Thijmen Bouman, Bas de Bruijn, Dema Elya, Hugo Elzinga, Stephanie Engels, Sarah Koerts, Jonas Kurka, Joris Lugtenburg, Daniël ’t Mannetje, Leonarda Pavić, Melissa Pereboom, Elise Rijpsma, Max de Ruiter, Moana Sluiter, Fay van Toledo, Chris Wassink, Anne Claire Werner

Geslaagden

Naar de homepage

Naar het nieuws overzicht